PROGRAM DEMONSTRATII HEALTH & BEAUTY EXPO SALA PALATULUI

Vineri,16 noiembrie 2012

12.00-14.00 Perfect Body, sala de dans si aerobic-demonstratie de dans sportiv

14.00-14.30  Vlad Matasa-Boot Camp.Demonstratie cu elemente de ketlebell,ropes,hamer,Bulgarian sand bag

14.30-15.00 Perfect Body, sala de dans si aerobic-lectie interactiva de dans sportiv

15.00-15.30  Ana-Maria Damian,Monique Unique brand -Body Painting/Machiaj natural de zi

15.30-16.00 Perfect Body,sala de dans si aerobic-demonstratie de Tae-bo

16.00-16.30  Adrian Sarbu-Tai Chi&Qinna.”Armonie pentru minte,corp,spirit”

16.40-17.10  Ana-Maria Damian,Monique Unique brand-Modificari anatomice/Machiaj pentru ocazie si evenimente inedite

17.10-17.40 Perfect Body, sala de dans si aerobic-Zumba Aerobic demo

 

Sambata,17 noiembrie 2012

10.00-10.30 – Alex Radulescu, make-up artist-“Dreams make-up air brush show by Alex Radulescu”

10.30-11.00  Ana-Maria Damian,Monique Unique brand-Efecte speciale.Tatuaj fals/Machiaj casual

11.00-11.30  Next door Fitness,antrenor Andrei Musat -Capoeira Aerobic

11.30-12.00  Ana-Maria Damian,Monique Unique brand -“Portret de vedeta”/Machiaj pentru evenimente special

12.00-12.30  Vlad Matasa- Boot Camp.Demonstratie cu elemente de ketlebell,ropes,hamer,Bulgarian sand bag

12.30-13.00 – 12.30-13.00  Nail Spa by Catalina-“Eleganta la superlativ”,manichiura caviar,extensii de unghii false cu matase si intretinere

 

13.00-14.00   Paulina Buldumea-Linia alternativa in machiaj(tehnica lineara a creionului)

14.15-14.45   Iulian Dinu-Kombat Force

15.30-16.00  Jovschy Studio,Costea Marius-Coafura lejera si naturala

16.00-16.30  Vlad Matasa- Boot Camp.Demonstratie cu elemente de ketlebell,ropes,hamer,Bulgarian sand bag

16.30-17.00  Jovschy Studio,Luciana Dorobat-Coafura lejera si naturala

17.00-17.30  prof.Paula Mihalachioiu,clasa de design vestimentar,Scoala Populara de Arta “Octav Enigarescu”,Targoviste-prezentare de moda “Mister si fantezie”

Duminica,18 noimebrie 2012

11.30- 12.00 Next door Fitness,antrenor Florin Lixandru –Zumba Aerobic

12.00-12.30  Alex Radulescu-Dreams make-up air brush show by Alex Radulescu

12.30-13.00  Nail Spa by Catalina-“Eleganta la superlativ”,manichiura caviar,extensii de unghii false cu matase si intretinere

13.00-13.30  Vlad Matasa- Boot Camp.Demonstratie cu elemente de ketlebell,ropes,hamer,Bulgarian sand bag

13.40-14.15  Ana-Maria Damian,Monique Unique brand-Machiaj artistic/evenimente speciale

14.20-14.50  Iulian Dinu-Interval Training

14.50-15.20  Andreea Dinu-Pilates

15.25-15.55  Liliana Preda-Aerobic Class cu Liliana Preda

16.00-16.30  Adrian Sarbu-Qinna&Tai Chi.”Sanatate,longevitate,autoaparare”